info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه
category

ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه محله فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه

ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج گلدیس و همچنین دبیرستان پسرانه غیردولتی سلام صادقیه، رستوران نمونه تهران، سرای محله فردوس، لاستیک بارز و فروشگاه کابینت پیشکاری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهران (صادقیه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تهران

ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فردوس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جناح، بین گوهری مهر و سازمان آب می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو طرشت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پامچال قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو صادقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس گلنار
  بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • ایستگاه اتوبوس آپادانا
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه ندارد.
  neshan logo