info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک هفتم
category

ایستگاه اتوبوس پارک هفتم (محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک هفتم

ایستگاه اتوبوس پارک هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و آزادی (خیابان اصلی گوهردشت) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گوهران و همچنین بستنی پگاه، داروخانه شبانه روزی دکتر ناصری، هایپر مارکت اسکار، بوستان آزادی و سمبوسه بیسترو آبادان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج است که در محله رجایی شهر (گوهردشت) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هفتم فاز 1 و ششم فاز 2 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس باران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک هفتم کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موذن
  بلوار موذن، بین نصر و حاجی زاده
 • ایستگاه اتوبوس سر 13
  بلوار موذن، بین رودکی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بلوار آزادی، بین شهید صالحی و امیرکبیر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک هفتم ندارد.
  neshan logo