info
عکس تعمیر گاه گل سرخ
category

تعمیر گاه گل سرخ محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیر گاه گل سرخ

تعمیر گاه گل سرخ (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دشت آزادگان واقع شده است. این مکان یکی از سی و یک تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا، پیرایش فرشید، فروشگاه هفت و عکاسی اسلامی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیر گاه گل سرخ واقع شده‌اند:

 • آپارات سید
  بزرگراه بعثت
 • اگزوز سازی شهرام
  نوری، بین بیست متری جوادیه و شصت و دوم
 • پنجرگیری
  شوش، بین بیگلری اصل و شریفی
 • آپاراتی و پنچرگیری
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • تعمیرگاه اتومبیل حداد
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط الهی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیر گاه گل سرخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیر گاه گل سرخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیر گاه گل سرخ ندارد.
  neshan logo