عکس پایانه انقلاب
category

پایانه انقلاب (محله امام خمینی، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی

موقعیت پایانه انقلاب در محله امام خمینی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه انقلاب (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله امام خمینی مشهد و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی، ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس های تندرو، میدان انقلاب، سوپر مارکت جلیل و مسجد الرسول قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه انقلاب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه انقلاب مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه انقلاب ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه انقلاب مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه انقلاب مشهد ندارد.