عکس پست برق فشار قوی 63/20 تجریش
مشاهده در نقشه نشان
category

پست برق فشار قوی 63/20 تجریش (محله امامزاده قاسم، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، مدرسه

موقعیت پست برق فشار قوی 63/20 تجریش در محله امامزاده قاسم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پست برق فشار قوی 63/20 تجریش (اداره و سازمان دولتی) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان مدرسه واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و پاساژ شمیران و همچنین گیم کلاب Battle Lan، رستوران دل کوک، شومینه آوالون، تهران آزما و پیتزا سیب 360 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، مدرسه


سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق فشار قوی 63/20 تجریش واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahedi (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق فشار قوی 63/20 تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق فشار قوی 63/20 تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق فشار قوی 63/20 تجریش ندارد.
neshan logo