info
عکس سوپر مارکت صاحب زمان
category

سوپر مارکت صاحب زمان محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت صاحب زمان

سوپر مارکت صاحب زمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان نواب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار سرور زرتشتیان و همچنین آرایشگاه هما، دبستان پسرانه شاهد شهید خرم نژاد، آتلیه معماری شهاب بنا، مجموعه ورزشی مالک اشتر و آب انبار قدیمی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت صاحب زمان واقع شده‌اند:

 • سوپر لبنیاتی تشکری
  فرخی، بین گل و آیت الله غفاری
 • سوپر مارکت حمید
  بهشتی
 • سوپر مارکت آقای میم
  بهشتی
 • سوپر مارکت اخراجی ها
  باهنر، بیستم
 • سوپر موکا Mokka Super
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سروش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت صاحب زمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت صاحب زمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت صاحب زمان ندارد.
  neshan logo