info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم

ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین اسکای تهویه، باطری سازی عمو حسن، مسجد الزهرا، خودپرداز بانک پاسارگاد و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم تهران، شهر تهران، محله مسعودیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مهدی (عج) واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان
  محمدی، بین دستغیب چهارم و دستغیب سوم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس صبا
  محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه چهارم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo