info
عکس پایگاه اورژانس تهران
category

پایگاه اورژانس تهران محله جوانمرد قصاب، ری

فوریت‌های پزشکی و اورژانس

درباره‌ی پایگاه اورژانس تهران

پایگاه اورژانس تهران (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان کمیل، رضاییان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از دو اورژانس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین سرای محله جوانمرد قصاب، نانوایی سنگکی، سالن ورزشی الزهرا، برق خودرو امیرحسین و بوق سازی کریم رحمانی (کریم بوقی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پایگاه اورژانس تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هوراشیو
  دوشنبه 28 آذر ماه 1401

  پرسنل عالی و درجه یک داره.

  11
 • avatar
  امبولانسسس
  یکشنبه 25 دی ماه 1401

  بهترین

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403

  خوب


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هوراشیو (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه اورژانس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه اورژانس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه اورژانس تهران ندارد.
neshan logo