info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ

ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ (ایستگاه اتوبوس) در محله لشگر غربی تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سبلان، عکاسی شباهنگ، پلیس ۱۰+، سوپر مارکت بابایی و پیتزا مایلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله لشگر غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سبلان شمالی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی ایمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه گلسرخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
 • ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه گلسرخ ندارد.
  neshan logo