info
عکس آموزشگاه رانندگی ۱۱۰
category

آموزشگاه رانندگی ۱۱۰ محله شهرک رضویه، تهران

آموزشگاه رانندگی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی ۱۱۰

آموزشگاه رانندگی ۱۱۰ (آموزشگاه رانندگی) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان دانا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین شیرینی سی گل، مسجد جامع امام سجاد (ع)، رنگ آذری، درمانگاه شبانه‌روزی رضویه و باطری و کاربراتور سازی رضا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آموزشگاه یکی از آموزشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد چهاردولی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ جمعه 24 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی ۱۱۰ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 24 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی ۱۱۰ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی ۱۱۰ ندارد.
neshan logo