info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن
category

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن محله تجریش، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان ولیعصر، دربندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم، بیمارستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین رستوران عیار شمرون، میدان تجریش، کباب سرای توچال، اداره پست تجریش و پایانه تاکسیرانی ارم | ایستگاه تجریش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن تهران، شهر تهران، محله تجریش است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، دربندی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تجریش است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه تجریش میدان راه آهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
  ولیعصر، نرسیده به پسیان
 • ایستگاه اتوبوس رضایی
  شریعتی، بین موسیوند و پروین
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  باهنر، بین سعادت و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  شریعتی، بین ماهروزاده و رفعت
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران
  شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن ندارد.
  neshan logo