عکس ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن (محله تجریش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن در محله تجریش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم، بیماستان شهدای تجریش و مجتمع تجاری ارگ تجریش و همچنین کبابسرای شمرون، کافه لمیز، حلیم و آش سید مهدی، فست فود هیوا و بازار میوه و تره بار تجریش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن، شهر تهران، محله تجریش ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تجریش است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه تجریش میدان راه آهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران
  باهنر، بین مدرسه و نخعی
 • ایستگاه اتوبوس رضایی
  شریعتی، بین موسیوند و پروین
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  باهنر، بین سعادت و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  شریعتی، بین ماهروزاده و رفعت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن ندارد.
  neshan logo