info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش
category

ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش محله شهرک آزمایش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش

ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزمایش تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزمایش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت PMPiran، مجموعه ورزشی آمنه، مسجد قمر بنی هاشم (ع)، امیر مارکت و فروشگاه آجر قزاقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش تهران

ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش تهران در شهر تهران، محله شهرک آزمایش و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مرزداران، بین اطاعتی و 25متری آزمایش واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهرک آزمایش قرار گرفته است. تاکسی سرویس شهریار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان آزمایش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدف
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده، امام منتظر، بین سی و پنجم و بلوار
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه جلال آل احمد، آریا فر، بین گلدیس سوم و گلدیس هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان آزمایش ندارد.
  neshan logo