info
عکس ایستگاه اتوبوس آسیاب
category

ایستگاه اتوبوس آسیاب اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آسیاب

ایستگاه اتوبوس آسیاب (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نظر شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان جلفا و مجتمع تجاری جلفا و همچنین کافه پیانو، آتشگاه زرتشتیان، پیتزا نظر، کیک لواشکی دردونه و پیک موتوری سپاهان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسیاب اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس آسیاب اصفهان، شهر اصفهان، محله سیچان است. این ایستگاه اتوبوس در نظر شرقی، بین توحید و شهید زارعی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آسیاب اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سی و سه پل است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آسیاب اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آسیاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل فلزی
  بلوار ملت، حکیم نظامی
 • ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
  توحید جنوبی، بین بهار آزادی و توحید میانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آسیاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آسیاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آسیاب ندارد.
  neshan logo