info
عکس حجاب بنی فاطمی
category

حجاب بنی فاطمی محله عنصری، مشهد

پارچه فروشی
5.0
1 رای

درباره‌ی حجاب بنی فاطمی

حجاب بنی فاطمی (پارچه فروشی) در محله عنصری مشهد و خیابان بازار رضا واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو پارچه فروشی در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین عطر سید جواد، هتل افتخار، زعفران توکلی نژاد، رستوران طلایی و فروشگاه بزرگ امام رضا (ع) قرار گرفته است.
سایر پارچه فروشی‌های که در محدوده حجاب بنی فاطمی واقع شده‌اند:

 • طاقه پیچی بزرگ علیپور
  شهید اندرزگو، اندرزگو 18، آخوند خراسانی 8
 • پارچه صبا
  بلوار 17 شهریور جنوبی، عنصری شرقی، بین عنصری 3 و 5
 • پارچه سرای حسینی
  بلوار 17 شهریور جنوبی، عنصری شرقی، بین عنصری 3 و 5
 • پارچه اطلس
  امام رضا
 • پارچه فروشی فلامینگو
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شهید حنایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط moradi8427 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حجاب بنی فاطمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حجاب بنی فاطمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حجاب بنی فاطمی ندارد.
  neshan logo