info
عکس نانوایی تنوری پارادایس
category

نانوایی تنوری پارادایس محله 15 خرداد، یزد

نانوایی

درباره‌ی نانوایی تنوری پارادایس

نانوایی تنوری پارادایس (نانوایی) در محله 15 خرداد یزد و بلوار دانشجو، دهقان 2، بین شهید درستکار و آیت الله علاقه بند واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه نانوایی در محله 15 خرداد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض و شیرالات کیان و همچنین میدان شهدای محراب، ایران خودرو سید جعفر، یزد درب، نمایندگی ال جی یزد دانایی - عدل و بستنی نعمت قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تنوری پارادایس واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش
  بلوار آیت الله مدرس، باب الحوائج
 • نانوایی دانشجو
  بلوار دانشجو، علیرضا جعفری نژاد
 • نانوایی ولیعصر
  آیت الله علاقه بند، خیابان سرباز، اول سرباز، کوچه نصر 1
 • نانوایی
  آیت الله علاقه بند، بین آب و خیابان سرباز
 • نانوایی صالحیه
  (1.0)
  بلوار دانشجو، شهید مرتضی صالحیه، بین دهم و ابوالفضل 12
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین مدنی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تنوری پارادایس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تنوری پارادایس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تنوری پارادایس ندارد.
  neshan logo