info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر محله خرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف، بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین بستنی خرم، کبابی اکبری، شهر کتاب، لوازم پزشکی و کلینیک دندانپزشکی مهراد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر اراک است که در محله ملک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید شیرودی، بین نوزده دی و بلوار امام خمینی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اکباتان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعسر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
  جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  جهان پناه، علم الهدی، بین ایثار و میدان پرستار
 • ایستگاه اتوبوس گلستان 4
  جهان پناه، علم الهدی، بین ابوالمعصومی و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس جنت
  شریعتی، جنت
 • ایستگاه اتوبوس کوچه افشین
  شهیدان رجایی، شکوفه، بین ارشاد و افشین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعسر ندارد.
  neshan logo