info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان لعلی
category

ایستگاه اتوبوس میدان لعلی محله لعلی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان لعلی

ایستگاه اتوبوس میدان لعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله لعلی اراک و میدان لعلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکزپخش قیر و ایزوگام کریمی و همچنین نمایندگی بوتان آقای دولت آبادی، سایپا وایران خودرو سجادی، دکوراسیون داخلی دکورا، فروشگاه یخچال فراهانی و تم تولد رنگین کمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان لعلی اراک

در شهر اراک، محله لعلی ، ایستگاه اتوبوس میدان لعلی اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی، لعلی، میدان لعلی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان لعلی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان لعلی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان لعلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان فلسطین
  شهدا، فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 6
  بلوار سیدالشهدا، شعبانی، پنجم - شهید شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس سمیعی
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین هفتم و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان لعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان لعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان لعلی ندارد.
  neshan logo