info
عکس ایستگاه مترو امیر کبیر
category

ایستگاه مترو امیر کبیر محله شکوفه، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو امیر کبیر

ایستگاه مترو امیر کبیر (ایستگاه مترو) در محله شکوفه تهران و خیابان تونل امیرکبیر، امیرکبیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مجتمع آموزشی سادات موسوی، مسجد آشتیانیها، مدرسه علمیه دارالسلام، مرکز پایان کارتن خوابی (دفتر مرکزی) و دبیرستان دوره اول شاهد ارشاد قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ایستگاه مترو امیر کبیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو امیرکبیر
  (4.5)
  تونل امیرکبیر، امیرکبیر، تقاطع 17 شهریور
 • ایستگاه مترو میدان شهدا
  (5.0)
  کفایی امانی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رفعتی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو امیر کبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو امیر کبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو امیر کبیر ندارد.
  neshan logo