info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان لاله
category

ایستگاه اتوبوس میدان لاله محله سودان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان لاله

ایستگاه اتوبوس میدان لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله سودان اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سودان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ گیاهان دارویی اصفهان و همچنین فست فود لقمه طلا، میدان لاله، گز و شیرینی آریا شعبه لاله، دندانپزشکی عقیق و اگزوزسازی باب الحوائج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان لاله اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان لاله اصفهان است که در محله سودان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، پروین اعتصامی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان لاله اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان لاله اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
  پروین اعتصامی، بین هنرمند و شیخ طوسی
 • ایستگاه اتوبوس باتون
  لاله شمالی، بین 50 و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس پارک پروین
  شیخ طوسی شرقی، تقاطع فجر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین
  شیخ طوسی غربی، بین شهید حسن حلاجی قهی و خادمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان لاله ندارد.
  neshan logo