عکس ایستگاه اتوبوس مدرس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرس (محله ولی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان مدرس

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرس در محله ولی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و میدان مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و بازار قدیم شهر ری و همچنین خیریه ابا صالح المهدی (عج)، رستوران عمارت، فروشگاه آستانه ری 20، جمعیت هلال احمر شهر ری و پارکینگ شهرری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان مدرس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قلمچی
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرس ندارد.
  neshan logo