info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی گلدشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی

ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی (ایستگاه اتوبوس) در گلدشت و بلوار امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گلدشت (بنزین و CNG)، تعمیرگاه مدیران خودرو، ام وی ام، MVM، نمایندگی سایپا گلدشت 3314 سلجوقیان، میدان میوه و تره بار بزرگ گلدشت و سوپر گوشت گلدشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی گلدشت

ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی گلدشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر گلدشت است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، بین شهید حسینعلی کبیری و صادقپور است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی گلدشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف گلدشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی گلدشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله ایزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی
  آیت الله ایزدی، بین شهید حسینعلی کبیری و صادقپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله ایزدی ندارد.
  location استان اصفهان، گلدشت، بلوار امام خمینی، بین شهید حسینعلی کبیری و صادقپور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo