عکس ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل

موقعیت ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، خیاطی جعفری و ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بین خرم و فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
  میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس جوي پايين
  اشرفی اصفهانی (کُهَندِژ)، بین عباس حر و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل ندارد.
  neshan logo