عکس بیمارستان علامه کرمی
category

بیمارستان علامه کرمی (محله کمپلو شمالی، اهواز)

بیمارستان
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بزرگراه اهواز - اندیمشک، بهاران

موقعیت بیمارستان علامه کرمی یکی از بیمارستان‌های خوب منطقه در محله کمپلو شمالی اهواز را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان علامه کرمی (بیمارستان) در محله کمپلو شمالی اهواز و خیابان بهاران واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از چهار بیمارستان در محله کمپلو شمالی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فوق تخصصی آپادانا و همچنین جایگاه گاز CNG، آموزشگاه رانندگی اصحاب، خودپرداز موسسه اعتباری کوثر، نانوایی و ایستگاه اتوبوس سروش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بزرگراه اهواز - اندیمشک، بهاران

تلفن تماس: 06133777768

وب‌سایت رسمی: karamihospital.ir


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان علامه کرمی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان علامه کرمی اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بیمارستان علامه کرمی بیمارستان

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد بیمارستان علامه کرمی

 • avatar
  saiidakbari (شهریار سطح ۵) یکشنبه 17 اسفند ماه 1399

  به بیمار رسیدگی نمیکنن

 • avatar
  mo.sedighi (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان علامه کرمی یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی که خدمات خوبی دارد پرسنل زحمتکش و صبور با دکترهای باتجربه فقط دستمزدها گران است

 • avatar
  reza (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان مجهز با دکترای خوب و متخصص و پرستارهای خوب اما هزینه هاش واقعا سنگینه

 • avatar
  تاجیک (شهریار سطح ۶) شنبه 01 خرداد ماه 1400

  بیمارستان نسبتا خوبیه و خدمات قابل قبولی ارائه میدن

 • avatar
  soroosh2345 (شهریار سطح ۶) جمعه 17 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان بدی نیست کمی رسیدگی ضعیفه

 • avatar
  H,Khosrawi (شهریار سطح ۳) یکشنبه 04 خرداد ماه 1399

  عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان علامه کرمی اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان علامه کرمی اهواز ندارد.