info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، رستوران و کبابسرای نواب، دبیرستان متوسطه دوم شاهد امام خمینی، بانک کشاورزی (شعبه جهاد) و تهیه غذای زودپز 2 (غذاپزی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک، شهر اراک، محله کوی علوی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس هپکو هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانپناه
  جهان پناه، بین سلیمی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان دخترانه مهدیه
  وحدت اسلامی، بعد از غدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
  neshan logo