info
عکس داروخانه عسگری منفرد
category

داروخانه عسگری منفرد محله شمس آباد، تهران

درباره‌ی داروخانه عسگری منفرد

داروخانه عسگری منفرد (داروخانه) در محله شمس آباد تهران و خیابان محمودی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو داروخانه در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوچولو ها، بیمارستان چشم پزشکی بینا و مرکز خرید دنیای نور و همچنین مرکز تصویربرداری امدادگران، استین گلاس و شیشه ویترای دکو، درمانگاه تخصصی شهید مهدوی (شبانه روزی)، شرکت شهر سالم تهران و کیا موتورز سمیعی ظفرقندی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه عسگری منفرد تهران

برای رفتن به داروخانه عسگری منفرد تهران باید به شهر تهران، محله شمس آباد بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، اردکانی، محمودی، تقاطع کمالی است.

داروخانه عسگری منفرد تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله شمس آباد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه مرمر، داروخانه دکتر کرمیان و داروخانه سپاس اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه عسگری منفرد تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس فرجام در نزدیکی داروخانه عسگری منفرد تهران است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه عسگری منفرد تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه عسگری منفرد واقع شده‌اند:

 • داروخانه مرمر
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین میرعلی اکبری و دوم
 • داروخانه دکتر کرمیان
  بزرگراه شهید سلیمانی، منصوری، گلستان سوم شرقی
 • داروخانه سپاس
  بزرگراه شهید سلیمانی، همایی، بین دهم و بزرگی
 • داروخانه دکتر ربیعی رحیم آبادی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرد، ناظریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی مزینانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه عسگری منفرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه عسگری منفرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه عسگری منفرد ندارد.
  neshan logo