info
عکس شرکت صنایع سرد سبوح
category

شرکت صنایع سرد سبوح اصفهان

شرکت خصوصی
5.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت صنایع سرد سبوح

شرکت صنایع سرد سبوح (شرکت خصوصی) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین مجتمع فرهنگی وتالار شهروند، کانون زبان ایران مرکز سروش، گروه مهندسی هوشمند سازه هیربد، دانشگاه علمی کاربردی شهرداری و چاپ بنر پردیس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت صنایع سرد سبوح واقع شده‌اند:

 • گروه فنی مهندسی سوله نگار
  هشت بهشت شرقی، بین نبوت و همدانیان
 • شرکت آسمان پیمای نقش جهان
  پروین اعتصامی، بین رسول محمودیان 9 و لادن 11
 • شرکت کیان الکترونیک سپاهان
  پروین اعتصامی، بین رسول محمودیان 9 و لادن 11
 • دفتر فنی مهندسی ایزاس
  پروین اعتصامی، بین ژاله و شایان
 • دفتر شرکت کیمیاگران اسپادانا
  هشت بهشت شرقی، 22 بهمن، مظاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت صنایع سرد سبوح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت صنایع سرد سبوح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت صنایع سرد سبوح ندارد.
  neshan logo