info
عکس ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی
category

ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی محله صوفی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی

ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله صوفی آباد کرج و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صوفی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنگ خلیج فارس و همچنین دانشگاه فرهنگیان خواهران امیرکبیر، لوازم یدکی پراید و پژو صالحی، املاک آرسس، دندانپزشکی مرسانا و باطری سازی حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی کرج

ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی کرج در شهر کرج، محله صوفی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، دانش قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس صدف واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ 10 شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار باغستان -- امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، یکم غربی شاهین ویلا، بین طاها مطهر و تهرانی
 • ایستگاه اتوبوس خ تختی
  بلوار ظفر، توحید 1
 • ایستگاه اتوبوس خ دوم
  بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، بین دوم غربی و سوم غربی
 • ایستگاه اتوبوس میدان - برگشت
  بلوار باهنر، بین میدان باهنر و خیابان قلم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی ندارد.
  neshan logo