عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، تقاطع اندیشه

موقعیت ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، حسینیه جوانان بهشتی، سیسمونی آیسان و کارواش رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

آدرس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین، شهر تهران، محله شهید بهشتی بزرگراه شهید رجایی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، تقاطع اندیشه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی لاله بهشتی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، تقاطع اندیشه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  شهدای شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور
  بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo