info
عکس میوه فروشی
category

میوه فروشی محله سر دوراه، یزد

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میوه فروشی

میوه فروشی (میوه و سبزی فروشی) در محله سر دوراه یزد و خیابان پل باهنر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه میوه و سبزی فروشی در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، ساندویچ یاسین، کالای پزشکی جابرابن حیان و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده میوه فروشی واقع شده‌اند:

 • سبزی سرای یاس
  شهید عابدی، بین عماد و شبنم
 • میوه فروشی
  شهید صدوقی جنوبی، بین شهید عابدی و آبان
 • سبزی سالم نیشابور
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 19 و منصب دار
 • سبزیجات آماده طبخ عرفان
  شهید صدوقی جنوبی، بین گل افشان و مهتاب 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سروش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه فروشی ندارد.
  neshan logo