info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک
category

ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک

ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر زیبا تهران و خیابان شهید کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهر زیبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه جینو، فلافل آقاجون، کافی نت عرفان، مجتمع تجاری اداری میلاد و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک تهران

ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهر زیبا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهران قرار گرفته است. تاکسی سرویس شهید مفتح هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر زیبا یک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهسا
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین مهسا و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس سرداران شهید
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین سردار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس احمد کاشانی
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن، بین باغک و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، تقاطع طاهری
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر زیبا یک ندارد.
  neshan logo