info
عکس بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2
category

بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 محله شهیدان اشرف، یزد

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 (بازار و مرکز خرید) در محله شهیدان اشرف یزد و خیابان آوینی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، کافه پیانو، آبمیوه فروشی مان، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و گلدنبری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بُنلاد(هاپر مبل تهران)شعبه 2 ندارد.
location استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، آوینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo