info
عکس فروشگاه زنجیره ای مینو مارتعکس فروشگاه زنجیره ای مینو مارت
category

فروشگاه زنجیره ای مینو مارت محله راهزان، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای مینو مارت

فروشگاه زنجیره ای مینو مارت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله راهزان اراک و خیابان سعدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین نمایندگی ایران خودرو، گیم نت مریخ، پوشاک سناتور، سایپا وایران خودرو سجادی و مسجد علی ابن ابیطالب - کرباسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک

فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله راهزان و پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 08633259068 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله راهزان است. فروشگاه هفت، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای مینو مارت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه هفت
  داوران
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بلوار آیت الله غفاری، کاروانسرایی، کاروان 10
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  بلوار آیت الله غفاری، کاروانسرایی، کاروان 10
 • وال مارکت
  بلوار سیدالشهدا، لاله، بین لاله 4 و 5
 • فروشگاه زنجیره‌ای ریتیل اسنوا
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین بنایی و رضوان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای مینو مارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای مینو مارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای مینو مارت ندارد.
  location استان مرکزی، شهرستان اراک، اراک ، خیابان آیت الله غفاری، بین سعدی ۳ و ۴
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای مینو مارت

  شنبه 08:00 تا 22:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:30
  دوشنبه 08:00 تا 22:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:30
  چهارشنبه 08:00 تا 22:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:30
  جمعه 09:00 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo