عکس فیزیوتراپی باران
مشاهده در نقشه نشان
category

فیزیوتراپی باران (اصفهان)

ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی
5.0
37 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، لاهور، عبودیت

موقعیت فیزیوتراپی باران یکی از مراکز فیزیوتراپی خوب منطقه اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فیزیوتراپی باران (ارائه‌دهنده خدمات فیزیوتراپی) در اصفهان و خیابان عبودیت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین رستوران دمپخت، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، شرکت عتیق نقش جهان، نمایندگی محصولات خانگی اسنوا ، دوو و باشگاه بدنسازی لاهور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فیزیوتراپی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، لاهور، عبودیت


سایر مراکز فیزیوتراپی که در محدوده فیزیوتراپی باران واقع شده‌اند:

 • فیزیوتراپی راحیل
  (4.1)
  هشت بهشت شرقی، بین گلستان و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فیزیوتراپی باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز فیزیک کار درمانی فیزیوتراپیست فیزیوتراپی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فیزیوتراپی باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فیزیوتراپی باران ندارد.
  neshan logo