info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام علی
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام علی

ایستگاه اتوبوس میدان امام علی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ولی عصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان عتیق امام علی (سبزه میدان)، حمام شاه علی و مجتمع تجاری جعفری و همچنین مسجد کمر زرین، فروشگاه مواد غذایی موذنی، المنت سپاهان، خانه مسافر فصیح و پوشاک ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اصفهان

در شهر اصفهان، محله جوباره ، ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولی عصر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  علامه مجلسی، بین دارالشفا حضرت زهرا و بیدرام
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  احمد آباد، بین فاضل و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر
  عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام علی ندارد.
  neshan logo