عکس ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان عتیق امام علی (سبزه میدان)، حمام شاه علی و مجتمع تجاری جعفری و همچنین مسجد کمر زرین، فروشگاه مواد غذایی موذنی، خانه مسافر فصیح، پوشاک ترنج و شیرینی و شکلات کامیاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع

در شهر اصفهان، خیابان ولیعصر، ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولی عصر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی سیمورغ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان امام علي ع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان قدس
  علامه مجلسی، نرسیده به بیدرام
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  احمد آباد، بین فاضل و خواجه نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر
  عبدالرزاق، بعد از کوهپایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان امام علي ع ندارد.
  neshan logo