info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده محله فرحزاد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده

ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در محله فرحزاد تهران و خیابان امامزاده داوود واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله فرحزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک ایران نوین، شیرینی و آجیل شانلی، فروشگاه گاج فرحزاد، رستوران مهرگان آذربایجان و شرکت چشم یار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران است که در محله فرحزاد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، امامزاده داوود بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین میدان کتاب و فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای امامزاده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، امامزاده داوود
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo