عکس ایستگاه اتوبوس نیکنام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نیکنام (محله شوش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین نیکنام و شهید شریفی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نیکنام در محله شوش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نیکنام (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زمرد و همچنین بریانی پل، قنادی صداقت، آموزشگاه زبان سیب، چلوکباب مینا و تعمیرات موبایل کینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکنام

ایستگاه اتوبوس نیکنام در شهر تهران، محله شوش و خیابان شوش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین نیکنام و شهید شریفی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نیکنام محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شقایق قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نیکنام مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین نیکنام و شهید شریفی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیکنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  فدائیان اسلام، سرشار، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • ایستگاه اتوبوس انتهای طیب
  خاوران، تاری، طیب، بین حصاری و عطارباشی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر
  قیام، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیکنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیکنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیکنام ندارد.
  neshan logo