info
عکس ایستگاه اتوبوس نیکنام
category

ایستگاه اتوبوس نیکنام محله شوش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیکنام

ایستگاه اتوبوس نیکنام (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زمرد و همچنین بریانی پل، قنادی صداقت، آموزشگاه زبان سیب، چلوکباب مینا و تعمیرات موبایل کینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران

ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران در شهر تهران، محله شوش و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین نیکنام و شهید شریفی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شقایق قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نیکنام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیکنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  فدائیان اسلام، سرشار، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • ایستگاه اتوبوس انتهای طیب
  شوش، قاسم مهاجر، طیب، بین حصاری و عطارباشی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان کوثر
  قیام، 17 شهریور، بین ملا محمد مهدی و متخاوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیکنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیکنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیکنام ندارد.
  neshan logo