عکس ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور (محله قیام، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام

موقعیت ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور در محله قیام تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور (ایستگاه مترو) در محله قیام تهران و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه مترو در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین آموزشگاه رانندگی شاهین، نمایندگی کرمان موتور 1762 رفیعی، خیریه خانم زهرا پخش جهیزیه، حسینیه امام خمینی ره و ایستگاه مترو مترو هفده شهریور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهدای هفده شهریور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  منتظرم
  پنجشنبه 03 شهریور ماه 1401

  ایستگاه چند وقتیه که راه افتاده البته تا این تاریخ فقط به خط هفت مترو متصله و هنوز به خط شش راه نداره.

  4
 • avatar
  MohamadReza
  جمعه 01 مهر ماه 1401

  خط شیش راه‌اندازی نشده

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور ندارد.
neshan logo