info
عکس ایستگاه مترو میدان محمدیه
category

ایستگاه مترو میدان محمدیه محله سنگلج، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو میدان محمدیه

ایستگاه مترو میدان محمدیه (ایستگاه مترو) در محله سنگلج تهران و مولوی، میدان محمدیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، میدان محمدیه، فلافل مامان جون، فروشگاه آجیل و خشکبار عظیمی و پمپ بنزین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو میدان محمدیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  جمعه 05 اسفند ماه 1401

  ایستگاه مترو میدان محمدیه، در خط ۱ و ۷ مترو تهران است که در تقاطع خیابان‌ها خیام با مولوی در میدان مولوی یا همان میدان اعدام سابق می‌باشد. این ایستگاه را پیشتر مولوی می‌نامیدند، که برای ایستگاهی دیگر در کنار همین ایستگاه در تقاطع خیابان‌ها مصطفی خمینی و صاحب جمع با مولوی در چهارراه مولوی، در خط ۷ نامیده شد. در ۲۰ خرداد ۱۳۹۶، ایستگاه مترو میدان محمدیه از خط ۷ افتتاح شد و در عمق ۲۴٫۳۹ متری از سطح زمین می‌باشد. تا پیش از این تاریخ، ایستگاه میدان محمدیه تنها مربوط به خط ۱ می‌شد که در تاریخ ۶ شهریور۱۳۸۰ گشوده شده بود. ورودی خط یک مترو در ضلع شمال شرقی میدان محمدیه و ورودی خط۷ مترو در ضلع جنوب شرقی میدان کوچه پورالله‌وردی است. در ۴ شهریور ۱۳۹۸ ایستگاه میدان محمدیه از خط ۷ بازگشایی شد.

  6
 • avatar
  هادی امیری
  چهارشنبه 01 فروردین ماه 1403

  ایستگاه مترو میدان محمدیه در خط ۱ و ۷ مترو تهران است که در تقاطع خیابان‌ها خیام با مولوی در میدان مولوی یا همان میدان اعدام سابق می‌باشد. این ایستگاه را پیشتر مولوی می‌نامیدند، که برای ایستگاهی دیگر در کنار همین ایستگاه در تقاطع خیابان‌ها مصطفی خمینی و صاحب جمع با مولوی در چهارراه مولوی، در خط ۷ نامیده شد. در ۲۰ خرداد ۱۳۹۶، ایستگاه مترو میدان محمدیه از خط ۷ افتتاح شد و در عمق ۲۴٫۳۹ متری از سطح زمین می‌باشد. تا پیش از این تاریخ، ایستگاه میدان محمدیه تنها مربوط به خط ۱ می‌شد که در تاریخ ۶ شهریور۱۳۸۰ گشوده شده بود. ورودی خط یک مترو در ضلع شمال شرقی میدان محمدیه و ورودی خط۷ مترو در ضلع جنوب شرقی میدان کوچه پورالله‌وردی است. در ۴ شهریور ۱۳۹۸ ایستگاه میدان محمدیه از خط ۷ بازگشایی شد.

  4
 • avatar
  †★Erfan Valipour★†
  چهارشنبه 13 دی ماه 1402

  ایستگاه مترو میدان محمدیه در خط ۱ و ۷ مترو تهران است که در تقاطع خیابان‌ها خیام با مولوی در میدان مولوی یا همان میدان اعدام سابق می‌باشد.این ایستگاه را پیشتر مولوی می‌نامیدند، که برای ایستگاهی دیگر در کنار همین ایستگاه در تقاطع خیابان‌ها مصطفی خمینی و صاحب جمع با مولوی در چهارراه مولوی، در خط ۷ نامیده شد. در ۲۰ خرداد ۱۳۹۶، ایستگاه مترو میدان محمدیه از خط ۷ افتتاح شد و در عمق ۲۴٫۳۹ متری از سطح زمین می‌باشد. تا پیش از این تاریخ، ایستگاه میدان محمدیه تنها مربوط به خط ۱ می‌شد که در تاریخ ۶ شهریور۱۳۸۰ گشوده شده بود. ورودی خط یک مترو در ضلع شمال شرقی میدان محمدیه و ورودی خط۷ مترو در ضلع جنوب شرقی میدان کوچه پورالله‌وردی است. در ۴ شهریور ۱۳۹۸ ایستگاه میدان محمدیه از خط ۷ بازگشایی شد.

  2
 • avatar
  radin molaeirad rad
  دوشنبه 10 مهر ماه 1402

  مترو ای است که تقاطع با خط ۷ و ۱ دارد

  1
 • avatar
  رانا پلاس
  شنبه 18 فروردین ماه 1403

  عالیییییی

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 20 آبان ماه 1402

  عالی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده میدان محمدیه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان محمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان محمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان محمدیه ندارد.
location استان تهران، تهران، مولوی، میدان محمدیه
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایستگاه مترو میدان محمدیه

شنبه 05:30 تا 22:30
یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
دوشنبه 05:30 تا 22:30
سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
چهارشنبه 05:30 تا 22:30
پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
جمعه 05:30 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo