info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم (محله قزل قلعه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم

ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله قزل قلعه تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین سازمان نظام پزشکی کشور، مسجد النبی، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، سوپر مارکت کوی دانشگاه و مجتمع خوابگاه های کوی علوم‌ پزشکی تهران | پسران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم تهران است که در محله قزل قلعه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی، بین پانزدهم و فرشی مقدم قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نصر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شانزدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس چمران
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیستم و علیالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم ندارد.
  neshan logo