info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو محله صد دستگاه، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله صد دستگاه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر و روفرشی روناش و همچنین قنادی قاقالی‌لی خوشه، مرکز مخابرات پیروزی، مسجد یاسین، نوتلا لند و رنگ خودرو جعفری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جانبو تهران

فروشگاه جانبو تهران در شهر تهران، محله بروجردی، واقع شده است. فروشگاه جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بروجردی به شمار می‌رود. فروشگاه زنجیره ای دِیلی مارکت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس منزوی قرار دارد. ایستگاه مترو ابن سینا هم در نزدیکی فروشگاه جانبو تهران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جانبو تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  megahamed22
  دوشنبه 06 تیر ماه 1401

  کامل نیست ولی منظم هست


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای دِیلی مارکت
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، زینتی افخم، کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 24 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 24 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo