info
عکس طرحی نو وخوشمزه لاله زار
category

طرحی نو وخوشمزه لاله زار محله مصطفی خمینی، اراک

فروشگاه
4.0
6 رای

درباره‌ی طرحی نو وخوشمزه لاله زار

طرحی نو وخوشمزه لاله زار (فروشگاه) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار شهید آنجفی، جویبار 5 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نانوایی بربری، مصالح ساختمانی رودبارانی، خودپرداز بانک رفاه کارگران، شبانه روزی کیانفرد و کافه گلد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده طرحی نو وخوشمزه لاله زار واقع شده‌اند:

 • دخانیات پاسارگاد
  جواد الائمه، بین محمدرضا علیزاده و آبان
 • درب و پنجره upvc آبایان
  جواد الائمه، بین قضات و بنفشه
 • هایپر پروتئین شهر
  بلوار جواد الائمه، میثم، بین میدان نور و ابوذر
 • نمایندگی تصفیه آب معصومی
  بلوار کشاورز، چشمه 14
 • پخش قلیان و تنباکو و سیگار میثم
  دانشگاه، احسان 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افتخاری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طرحی نو وخوشمزه لاله زار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طرحی نو وخوشمزه لاله زار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طرحی نو وخوشمزه لاله زار ندارد.
  neshan logo