عکس پردیس دانشور پریان
category

پردیس دانشور پریان (محله ونک، تهران)

سالن و پردیس سینمایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، پردیس(دانشور)، پریان

موقعیت پردیس دانشور پریان در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پردیس دانشور پریان (سالن و پردیس سینمایی) در محله ونک تهران و خیابان پریان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آسمان ونک و همچنین شهر کتاب ونک، مرکز خرید ونک، طب باکس، دکتر علیرضا زارعی و شرکت ارتباطات سیار قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، پردیس(دانشور)، پریان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پردیس دانشور پریان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سالن پردیس سینما سینمایی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پردیس دانشور پریان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پردیس دانشور پریان تهران ندارد.