عکس موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران مشاهده در نقشه نشان
category

موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران (محله گاندی، تهران)

موزه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، یاس

موقعیت موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران در محله گاندی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران (موزه) در محله گاندی تهران و خیابان یاس واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، بام آرژانتین، بام تونل رسالت و کاج عاج و همچنین هتل آپارتمان وزرا تهران، هتل بیمارستان گاندی، مانتو بلوچ، آموزشگاه رانندگی گاندی و مرکز بهداشت و درمان صدا و سیما قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، یاس


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران واقع شده‌اند:

 • موزه عکس و عکاسی
  ولیعصر، بین دوم و شفق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوگان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) سه شنبه 03 خرداد ماه 1401

   جالب بود اونجا

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران تهران ندارد.
  neshan logo