info
عکس ایستگاه اتوبوس دیباجی
category

ایستگاه اتوبوس دیباجی محله دیباجی - فرمانیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دیباجی

ایستگاه اتوبوس دیباجی (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پادری الومینیومی رادمت و همچنین فامیلی مارکت، مدرسه ایتالیایی پیترو دلا واله، شیرینی لوندر، سفارت نروژ و دبیرستان سلام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران

در شهر تهران، محله دیباجی - فرمانیه ، ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس لواسانی، بین گل یخ و دیباجی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دیباجی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هدف قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دیباجی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صالحی
  اندرزگو، بعد از وطن پور
 • ایستگاه اتوبوس اقدسیه
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین فیروزبخش و پارک چهارم
 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر
 • ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران
  ميدان شهید باهنر(نیاوران)، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دیباجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دیباجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دیباجی ندارد.
  neshan logo