info
عکس ایستگاه اتوبوس درخشان
category

ایستگاه اتوبوس درخشان محله ماشاده، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درخشان

ایستگاه اتوبوس درخشان (ایستگاه اتوبوس) در محله ماشاده اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ماشاده اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین رستوران حجت 1، شرکت فراز پویان دماوند، ایرانگیت، تودوزی چشمگیر و داروخانه اسپادانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درخشان اصفهان

در شهر اصفهان، محله ماشاده ، ایستگاه اتوبوس درخشان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین درخشان و تویسرکانی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درخشان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی درخشان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درخشان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درخشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد المهدی
  درخشان
 • ایستگاه اتوبوس گزسکه
  امام خمینی، بین مشکین و رُز
 • ایستگاه اتوبوس شهید یزدی
  شهید خلیفه سلطانی، بین توحید و اصغر اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درخشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درخشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درخشان ندارد.
  neshan logo