info
عکس ایستگاه اتوبوس سوم افسریه
category

ایستگاه اتوبوس سوم افسریه (محله افسریه شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوم افسریه

موقعیت ایستگاه اتوبوس سوم افسریه در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سوم افسریه (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین فست فود هایدا، کلینیک دندانپزشکی خورشید شرق، پوشاک سایز بزرگ مسیبی، موبایل علایدین و نمایندگی نیکتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم افسریه

ایستگاه اتوبوس سوم افسریه را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه شمالی خیابان بیست متری افسریه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سوم افسریه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس متین تک واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوم افسریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس آشوری
  بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و خلیل آشوری
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوم افسریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوم افسریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوم افسریه ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo