info
عکس کافه سنتی پارسا
category

کافه سنتی پارسا محله چهارصد دستگاه، تهران

درباره‌ی کافه سنتی پارسا

کافه سنتی پارسا (کافی‌شاپ) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان اشارات واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین دفاترخدمات الکترونیک قضایی، داروخانه شبانه روزی شرق تهران، تله پیتزا، باشگاه ورزشی آدینا بانوان و اپتیک آسمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران

کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران در محله چهارصد دستگاه شهر تهران قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، پیروزی، اشارات بروید.

کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله چهارصد دستگاه است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس مسجد از امتیازات کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران است. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو ابن سینا پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه سنتی پارسا تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه سنتی پارسا واقع شده‌اند:

 • کافه دانژه
  پیروزی، بین قصاب پور و عباسقلی زاده
 • کافه ژیوار
  پیروزی، زاهد گیلانی، بین شهریور و پیرکلخوران
 • کافه جزیره
  پیروزی، مشایخی
 • کافه بون
  پیروزی، قانون
 • کافه اعلاء
  (5.0)
  پیروزی، بین سیفی و دریاباری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه سنتی پارسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه سنتی پارسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه سنتی پارسا ندارد.
  neshan logo