info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب محله جردن - پارک ملت، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی و همچنین پارکینگ خصوصی نیایش، دکتر فرشاد جعفری فوق تخصص قلب کودکان، قلب اطفال و جنین، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه شهید بهشتی، خوابگاه دخترانه فاطمه الزهرا و کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران

در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس دبیر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قلب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، بین انصاری و سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب ندارد.
  neshan logo