info
عکس ایستگاه اتوبوس تابناک
category

ایستگاه اتوبوس تابناک محله محمودیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تابناک

ایستگاه اتوبوس تابناک (ایستگاه اتوبوس) در محله محمودیه تهران و خیابان یمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین پمپ بنزین ولنجک، باغ گل کنتیا، تعمیرگاه سرویس کالا، دفتر مرکزی شرکت هیمالیا و فروشگاه حیوانات خانگی Reptile 8 kentia قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تابناک تهران

در شهر تهران، محله محمودیه ، ایستگاه اتوبوس تابناک تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، یمن واقع شده است. ایستگاه اتوبوس تابناک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پارس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تابناک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تابناک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تابناک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تابناک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تابناک ندارد.
  neshan logo