info
عکس مسجد امام رضا (ع) باغ پروین
category

مسجد امام رضا (ع) باغ پروین محله رودکی، اراک

درباره‌ی مسجد امام رضا (ع) باغ پروین

مسجد امام رضا (ع) باغ پروین (مسجد) در محله رودکی اراک و خیابان طالقانی، شهدای شبان واقع شده است. این مکان یکی از هفت مسجد در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه، باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، مدرسه ایمان، فروشگاه لوازم خانگی صمدنیا و رستوران رز سفید قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام رضا (ع) باغ پروین واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان
  میرزای شیرازی جنوبی، ادیب
 • مسجد الزهرا
  فردوسی، مدرس
 • مسجد
  شهدای شبان، عقیل حبیبی، فخاری
 • مسجد حاج انتظام رودکی
  طالقانی، بازجو، هداوند، بین فخاری و عقیل حبیبی
 • مسجد حضرت اباالفضل (ع)
  طالقانی، مشتاقی، حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیوتون (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام رضا (ع) باغ پروین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام رضا (ع) باغ پروین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام رضا (ع) باغ پروین ندارد.
  neshan logo