info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید
category

ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید محله تختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و بلوار دستواره، بهشتی نهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، پارکینگ مترو علی آباد، مسجد ثارالله، کارواش بزرگ پارس و سوپر مارکت داریوش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو علی آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید تهران

ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تختی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، بهشتی نهم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد شهرک توحید ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بهشتی نهم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo